MONSANTO SLOVAKIA, s.r.o.
Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04
Slovensko
Mapa
(421) 249 104 701
(421) 249 104 710

Společnost Monsanto

Monsanto na Slovensku

MONSANTO SLOVAKIA s.r.o. so sídlom v Bratislave ponúka farmárom v Slovenskej republike širokú škálu vysokokvalitných osív kukurice a repky olejky ozimnej značky DEKALB®.

Na slovenský trh prináša Monsanto taktiež produkty biotechnológií, ktoré poskytujú ich užívateľom tie najefektívnejšie spôsoby riešenia problémov. V súčasnej dobe je z technológie YieldGard® na trhu k dispozícii YieldGard® Corn Borer, ochrana proti vijačke kukuričnej.

Okrem ponuky osív poľnohospodárskych plodín a ich špecifických vlastností (biotechnológie) ponúka Monsanto vysokoúčinné prípravky na ochranu rastlín, Guardian®, Monitor® a najpredávanejší herbicíd na svete Roundup®.

Monsanto vo svete

Centrála spoločnosti Monsanto je situovaná v St. Louis, v štáte Missouri v USA a prostredníctvom svojich pobočiek pôsobí v mnohých krajinách po celom svete. Ich rozmiestnenie je rôznorodo rozdelené do administratívnych a obchodných kancelárií, výrobných podnikov, množiteľských organizácií a výskumných centier. Všetky divízie a pobočky sa spoločne sústredia na poľnohospodárstvo a podporu farmárov.

Čím bližšie sme k našim zákazníkom, tým lepšie poznáme ich potreby, rozumieme problémom, s ktorými sa stretávajú vo svojej praxi a tým sme schopní vyvíjať prvotriedne inovácie a riešenia šité na mieru ich potrieb.

Kontakt: Dúbravská cesta 2, Bratislava 841 04
+421 249 104 701
© Monsanto Slovakia s.r.o.